Репортаж 22 Август 2021

Лудогорец II с равенство срещу Нефтохимик в Бургас

Лудогорец II направи равенство 1:1 с Нефтохимик. Мачът от VII кръг на първенството във Втора лига се игра в Бургас. Двубоят не предложи много голови...

Двубоят не предложи много голови ситуации. Момчетата на Тодор Живондов откриха в 43-та минута. След едно разбъркване Димитър Митков се оказа най-съобразителен и отбеляза за 1:0. Почивката дойде при този резултат.

В 74-та минута Оливе Кентин изравни за Нефтохимик след корнер. В края на срещата добра възможност се откри пред голмайстора Димитър Митков, но ударът му не попадна в очертанията на вратата.

Нашият отбор изигра слаб мач. Не демонстрирахме нужната агресия, нито достатъчно желание, за да печелим единоборствата. Действахме с нисък коефициент на полезно действие. Много от състезателите ни не показаха достатъчно смелост и характер, коментира след края на срещата старши треньорът Тодор Живондов.

НЕФТОХИМИК - ЛУДОГОРЕЦ II  1:1

0:1 Димитър Митков (43')
1:1 Оливе Кентин (74')

Нефтохимик: Марин Орлинов, Сабил Карагьозов, Петьо Иванов, Оливие Кентин, Делян Иванов, Радой Божилов, Ивайло Лазаров, Даниел Иванов, Калоян Стефанов, Димитър Законов, Ростислав Данчев

Лудогорец II: Дамян Христов, Методий Стефанов, Александър Ганчев, Бранимир Костадинов, Велислав Минков, Владислав Найденов, Димитър Митков, Петко Цанков, Тихомир Димитров, Хюсеин Кельовлуев, Цветослав Петров