Репортаж 1 Юли 2020

Лудогорец II победи с 1:0 в Горна Оряховица местния Локомотив

Лудогорец II спечели с 1:0 контролата си в Горна Оряховица с местния Локомотив. Момчетата на Тодор Живондов имаха изразено териториално и игрово...

Лудогорец II спечели с 1:0 контролата си в Горна Оряховица с местния Локомотив.

Момчетата на Тодор Живондов имаха изразено териториално и игрово превъзходство през целия мач и само многото пропуски им попречиха да стигнат до по-изразителна победа.

Мачът обаче не започна добре за "орлите", тъй като домакините имаха шанс да открият резултата още в 40-та секунда. Разградчани обаче бързо наложиха своята игра. До края на първата част те имаха три добри ситуации за попадение, но не съумяха да се възползват от тях.

През втората част превъзходството на Лудогорец II бе още по-категорично и доведе до цели шест чудесни възможности за попадение. Най-чистите от тях пропуснаха Хюсеин Хюсеинов, Димитър Митков и Велислав Минков. Единственото попадение реализира Владислав Найденов в 85-та минута. Той овладя технично пас от фланга и реализира с отмерен удар в далечния ъгъл.

Опитваме се с всеки изминал мач да изнасяме играта все по-напред. Времето ще покаже дали сме на прав път. Иска ми се да действаме още по-смело. За този етап на подготовката сме в отлично физическо състояние и е похвално, че всички влагат много старание, коментира старши треньорът Тодор Живондов след края на двубоя.

Срещу Локомотив (Горна Оряховица) Лудогорец II игра в състав: Владимир Русанов, Алекс Ганчев, Георги Вълчев, Димитър Илиев, Бранимир Костадинов, Петър Караангелов, Иван Йорданов (капитан), Цветослав Петров, Илкер Будинов, Хюсеин Хюсеинов, Димитър Митков (Абу Бакар, Владислав Найденов, Петър Генчев, Тихомир Димитров, Методий Стефанов, Станислав Вълчев, Георги Чукалов, Мартин Русинов, Велислав Минков).