Репортаж 13 Юли 2019

Лудогорец удари Царско село

Лудогорец започна с победа в първенството efbet Лига. Шампионите удариха с 2:0 новака в групата Царско село. Двата гола за успеха бяха дело на...

Лудогорец започна с победа в първенството efbet Лига. Шампионите удариха с 2:0 новака в групата Царско село.  Двата гола за успеха бяха дело на Клаудио Кешерю. Румънският национал се разписа в 6-ата минута от дузпа и в 65-ата.

Лудогорец имаше превъзходство през целия мач и пропусна по-изразителна победа.

Заради реванша с Ференцварош в сряда Стойчо Стоев даде почивка на основните футболисти, като срещу Царско село участие взеха двама таланти от школата на клуба - Доминик Янков и Иван Йорданов. Те се понравиха с някои отлични отигравания и заслужиха аплодисментите на публиката на стадион “Ивайло”.

ЛУДОГОРЕЦ - ЦАРСКО СЕЛО 2:0

1:0 Клаудио Кешерю (7') - дузпа
2:0 Клаудио Кешерю (66’)

Лудогорец: Ренан, Сисиньо, Терзиев, Форстър, Манолев, Юсеин (63 - Битон), Янков (73 - Йорданов), Баджи, Жоржиньо (67 - Лукоки), Бакалов, Кешерю

Царско сели: Димитров, Й. Минев (55 - Кавдански), Даскалов, Андерсон, В. Минев, Кацаров, Евертон (72- Георгиев),  Георгиев, Ната (72 - Балджийски), Антуи, Минчев

Лудогорец - Царско село 2:0