Репортаж 10 Декември 2018

Лудогорец II загуби с 0:1 от Локомотив в Горна Оряховица

Вторият отбор на Лудогорец отстъпи с 0:1 при гостуването си на Локомотив в Горна Оряховица за мача от последния за есенния полусезон XVII кръг на...

Вторият отбор на Лудогорец отстъпи с 0:1 при гостуването си на Локомотив в Горна Оряховица за мача от последния за есенния полусезон XVII кръг на първенството във Втора професионална лига.

Въпреки негативния резултат, мачът премина при пълно превъзходство на „орлите“. През първото полувреме чисти ситуации за гол пропуснаха Жуниор Брандао, Ивайло Климентов и Цветомир Панов. При единствената си по-опасна акция домакините откриха в 30-ата минута, след удар от около 17-18 метра на Тихомир Кънев.

През втората част Лудогорец II притисна съперника в неговата половина и създаде четири отлични възможности за попадения, но Денислав Александров на два пъти, Цветомир Панов и Мартин Милков не успяха да поразят целта.

Много неприятна и нелепа загуба, защото на терена имаше само един отбор – нашият. Владеенето на топката бе 70 на 30 процента за нас, а създадените голови ситуации 7 към 1 в наша полза. За жалост липсата на спортен шанс ни лиши от точки, въпреки че направихме един от най-силните си мачове за полусезона, коментира след последния съдийски сигнал помощник-треньорът Галин Иванов.

ЛОКОМОТИВ (ГОРНА ОРЯХОВИЦА) – ЛУДОГОРЕЦ II  1:0
1:0 Тихомир Кънев (30)

Локомотив Горна Оряховица: Евгени Александров, Димитър Калчев (46 – Илия Карапетров), Иван Пенев, Симеон Иванов, Мартин Николов, Ивайло Тодоров, Тихомир Трифонов, Мартин Сандов, Димитър Юруков (75 - Йордан Йорданов), Мартин Димитров (46 – Красен Трифонов), Тихомир Кънев.

Лудогорец II  : Васил Симеонов, Цветомир Панов, Олег Димитров, Преслав Петров, Димитър Илиев (71 – Сердар Юсуфов), Иван Йорданов (80 – Мартин Милков), Ерол Дост, Денислав Александров, Ивайло Климентов, Жуниор Брандао (56 – Димитър Митков), Доминик Янков.

Локомотив(Горна Оряховица) - Лудогорец II 1:0