Стадион "Гнездо на орли", Разград

СЕЗОН 2022/23, Североизточна Трета лига, 9-ти кръг

Лудогорец III с класическа победа над Спартак (Варна) II

16 Октомври 2022

Лудогорец III постигна класическа победа с 3:0 над Спартак (Варна) II. Мачът от IX кръг на първенството в Североизточна Трета лига се игра на стадион "Гнездо на орли".

Талантите на Шампионите откриха още в 1-та минута на срещата. Точен бе Йоан Йорданов, след асистенция на Тончо Георгиев. В 39-та минута Петър Кирев се разписа за 2:0. Последния пас даде Николай Николов. При този резултат двата отбора се оттеглиха за почивка.

Крайното 3:0 оформи Николай Николов в 66-та минута. Асистенцията бе на Никола Тодоров.

Играхме много добре. Владеехме инициативата, контролирахме събитията на терена, а при загуба на топката бързо си връщахме притежанието й. Създадохме и други добри ситуации за гол, но за съжаление направихме много пропуски. Доволен съм от всички момчета, коментира след края на срещата старши треньорът Захари Сираков.