ЦСКА 1948

СЕЗОН 2021/22, efbet Лига, 15-ти кръг

Лудогорец загуби с 0:2 от ЦСКА 1948

21 Ноември 2021

ЦСКА 1948 нанесе втора загуба на Лудогорец в efbet Лига. „Червените” се наложиха с 2:0 над „орлите” на стадион „Витоша” в Бистрица, където вече ще домакинстват. Срещата беше от 15-ия кръг на първенството.

Разградчани останаха с човек по-малко още в 8-ата минута, когато Оливие Вердон беше изгонен. В 48-ата минута Ивайло Чочев откри резултата, а в 81-ата минута Георги Русев оформи крайното 2:0. Гостите дадоха две жертви, след като Бърнард Текпетей и Сисиньо напуснаха с контузии.

Лудогорец остава на първо място в класирането с четири точки пред ЦСКА София, който има мач по-малко. НА 29 ноември двата отбора излизат един срещу друг на "Хювефарма Арена".

ЦСКА 1948 – ЛУДОГОРЕЦ 2:0

1:0 Ивайло Чочев (48‘)
2:0 Георги Русев (81‘)

ЦСКА 1948: Даниел Наумов, Лазар Марин, Димитър Пиргов, Симеон Петров, Крум Стоянов, Марио Топузов, Ивайло Чочев, Емил Мартинов, Ангел Бастунов (90 – Георги Ангелов) Галин Иванов (90+1 – Валентин Йосков), Георги Русев (86 – Денислав Ангелов)

ЛУДОГОРЕЦ: Кристиян Кахлина, Сисиньо (66 - Георги Терзиев), Шакил Пинас, Клод Гонсалвеш, Ихинио Марин (60 - Пиерос Сотириу), Мавис Чибота (60 - Елвис Ману), Мануел Шоу (66 – Каули Оливейра), Оливие Вердон, Игор Пластун, Бърнард Текпетей (33 - Жордан Икоко), Доминик Янков

Жълти картони: Димитър Пиргов (ЦСКА 1948); Сисиньо (Лудогорец)

Червен картон: Оливие Вердон (Лудогорец)