(дузпа) МИХАИЛ ВЕНКОВ 27´

1 : 1

ЗАВЪРШИЛ

Лудогорец III

6´ ДАНИЕЛ-ВИКТОР КЪНЧЕВ
Стадион "Панайот Волов", Шумен

Шумен 2007

Мач център

СЕЗОН 2021/22, Североизточна Трета лига, 10-ти кръг

Лудогорец III завърши 1:1 в Шумен, след като 70 минути игра с човек по-малко

23 Октомври 2021

Лудогорец III стигна само до равенство 1:1 като гост на Шумен в мача от X кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Момчетата на Захари Сираков останаха с десет души на терена в 20-та минута, след като Георги Маджаров бе изгонен с директен червен картон.

"Орлите" поведоха в 7-та минута с гол на Даниел-Виктор Кънчев. В 20-та минута домакините получиха дузпа, от която изравниха. Заради нарушението бе вдигнат червения картон на Маджаров.

Остнали с човек по-малко разградчани предимно се отбраняваха. В края на второто полувреме те можеха да спечеят мача, но опасен удар на Каел Димитров премина край вратата.

Според мен червения картон на Георги Маджаров бе дискусионен. Това повлия на развоя на мача, който за жалост не успяхме да спечелим, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.