Мач център

СЕЗОН 2021/22, Североизточна Трета лига, 8-ми кръг

Лудогорец III спечели с 3:2 срещу Доростол в Силистра

9 Октомври 2021

Лудогорец III спечели с 3:2 гостуването си на Доростол в Силистра за мача от VIII кръг на първенството в Североизточна Трета лига.

Момчетата на Захари Сираков откриха в 30-та минута. Голът отбеляза Йоан Йорданов, а последния пас даде Калоян Симеонов. Две минути по-късно домакините успяха да изравнят. "Орлите" отново излязоха напред в резултата в 42-та минута. Точен за втори път бе Йоан Йорданов, а асистенцията направи Росен Иванов. В последната минута от редовното време на първата част Лудогорец III стигна до трето попадение. Йоан Йорданов намери добре Калоян Симеонов и той прати топката в мрежата.

През второто полувреме головите ситуации бяха по-малко. В 90-та минуа Доростол стигна до втори гол и направи загубата си почетна.

Слаб мач на нашия отбор, не съм доволен от играта, не бяхме на ниво. Ще работим повече, за да не се стига занапред до такова представяне, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.