Стадион "Лудогорец Арена", Разград

СЕЗОН 2015/16, Б група, 17-ти кръг

Лудогорец 2 прави 1:1 с Пирин Разлог

6 Декември 2015

Лудогорец 2 и Пирин Разлог не успяха да се победят в мач от 17 кръг в първенството на „Б“ група. Двубоят завърши 1:1. Преслав Миленов Петров се разписа за домакините в 79-ата минута с глава след като засече пряк свободен удар. Две минути преди последния съдийски сигнал Борис Кондев изравни.

През първото полувреме мачът бе равностоен. Още в 6-ата минута Томас Цвятков имаше възможност да открие резултата, но вратарят на Пирин спаси. Лукоки и Василев също бяха близо до попадението, но стражът на гостите Дебърлиев бе концентриран и успя да запази мрежата си суха.

В началото на втората част Лудогорец 2 бе настоятелен, но така и не стигаше до гол. Попадийн пропусна, след което същото направи и Янаки Смирнов. Все пак в 79-ата минута „орлите“ откриха, но не успяха да удържат аванса си.

ЛУДОГОРЕЦ 2 – ПИРИН РАЗЛОГ 1:1

1:0 Преслав Миленов Петров (79)
1:1 Борис Кондев (88)

Лудогорец 2: Георги Аргилашки, Христо Попадийни, Преслав Миленов Петров, Тейнур Марем (К), Преслав Ивелинов Попов, Олег Димитров, Антонио Георгиев, Джоди Лукоки (84 -Светослав Ковачев), Томас Цвятков (46 – Янаки Смирнов), Александър Василев (74 – Денислав Александров),  Цветелин Чунчукoв

Пирин: Петър Дебърлиев, Георги Калоянов (82 - Борис Кондев), Димитър Руйчев, Евгени Тунтев (К), Димитър Димитров, Красимир Друнчлов, Любомир Христов, Мартин Газиев (60 – Николай Димиров), Милен Лефтеров (56 – Йордан Юруков), Николай Хаджиниколов, Петър Лазаров;

Жълти картони: Олег Димитров (Лудогорец); Димитър Димитров, Евгени Тунтев (Пирин).

Стадион: „Лудогорец Арена“, Разград

Съдия: Рюстем Карагарен