Мач център

СЕЗОН 2015/16, Б група, 8-ми кръг

Лудогорец II с пореден успех в “Б“ група, обръща Созопол 3:2

20 Септември 2015

Лудогорец II постигна поредна победа в първенството на „Б“ група. Отборът, воден от треньорите Веселин Бранимиров и Росен Маринов, отнесе Созопол с 3:2.

Гостите откриха резултата през първото полувреме, но „орлите“ стигнаха до пълен обрат след почивката. Първо Лукас Саша изравни в 56-ата минута, а с два гола на Михаил Александров в 59-ата от дузпа и в 75-ата резултатът стана 3:1. Гостите стигнаха до почетен гол за крайното 3:2 четири минути преди последния съдийски сигнал.

Треньорът Веселин Бранимиров използва някои играчи от първия тим, които не взеха участие в последните двубои в „А“ група.

Съставът на Лудогорец II:  Господинов, Попадийн, Терзиев, Ал. Александров, Ангуло, Дяков, Саша, М. Александров, Почански (Д. Александров), Ал. Василев (Димитров), Смирнов (Карамфилов)