Литекс

СЕЗОН 2018/19, Втора лига, 14-ти кръг

Лудогорец II загуби с 0:2 от Литекс

10 Ноември 2018

Лудогорец II отстъпи с 0:2 при гостуването си в Ловеч на Литекс за мача от XIV кръг на първенството във Втора професионална лига.

Домакините откриха в 36-ата минута чрез Тонислав Йорданов. Даниел Наумов успя да парира първия му удар, но при добавката нападателят, не сбърка.
През втората част Литекс успя да удвои в 51-ата минута, след точен удар от границата на наказателното поле на Добромир Бонев.

Стана приличен мач, в който и двата отбора се стремяха да играят футбол. Головите положения бяха малко, а играта бе концентрирана в централната част на терена. Загубихме заради колективни грешки в отбрана. В офанзивен план не организирахме по най-добрия начин нашите атаки. Около наказателното поле и в последната фаза нямахме правилно решение, коментира след последния съдийски сигнал помощник-треньорът на Лудогорец II Галин Иванов.

ЛИТЕКС - ЛУДОГОРЕЦ II  2:0

1:0  Тонислав Йорданов (36)

2:0  Добромир Бонев (51)

Литекс (Ловеч): Петър Петров, Николай Янков (73 - Георги Търтов), Иван Турицов, Тонислав Йорданов (90+2 - Радослав Живков), Петко Ганев, Пламен Николов, Денислав Мицаков, Иван Иванов, Георги Иванов, Добромир Бонев (70 - Иван Митрев), Илиян Капитанов.
Лудогорец II: Даниел Наумов, Цветомир Панов, Тихомир Димитров, Преслав Петров, Димитър Илиев, Олег Димитров, Ивайло Климентов (63 - Андриан Димитров), Денислав Александров, Иван Йорданов, Доминик Янков (70 - Мартин Милков), Жуниор Брандао.