Мач център

СЕЗОН 2018/19, Втора лига, 4-ти кръг

Лудогорец II загуби с 0:2 от Черноморец (Балчик)

20 Август 2018

Лудогорец II загуби от Черноморец (Балчик) с 0:2 мача си от IV кръг на първенството във Втора лига. Двубоят се игра в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Ради Здравков започнаха с настроение срещата. След груба индивидуална грешка в отбрана обаче те получиха гол в 11-ата минута. Точен за гостите бе Цветан Илиев. Минута по-късно Денислав Александров имаше шанс да изравни, но вратарят Христов спаси удара му. В 14-ата минута неразбирателство в защитата на "орлите" позволи на Генади Луго да удвои. В 32-ата минута отново Александров застраши вратата на гостите, но не успя да порази целта и двата тима се оттеглиха за почивка.

През второто полувреме разградчани опитаха да стигнат до обрат. Добро положение пропусна Денислав Александров. След удар с глава на Ерол Дост бранител на Черноморец изчисти с глава от голлинията. В крайна сметка повече попадения не бяха реализирани и възпитаниците на Ради Здравков напуснаха терена победени.

Влязохме добре в мача, с настроение, с добро владеене на топката. За жалост ни победиха без положения. Допуснахме две груби грешки и бяхме наказани. Трябва да забравим този мач и дано по-бързо младите ни играчи да успеят да изчистят играта си от подобни грешки, коментира след последния съдийски сигнал помощник-треньорът Галин Иванов.

ЛУДОГОРЕЦ II - ЧЕРНОМОРЕЦ  (БАЛЧИК)  0:2

0:1  Цветан Илиев (11)
0:2  Генади Луго  (14)

Лудогорец II:Дамян Дамянов, Преслав Петров, Георги Вълчев (74 - Тихомир Димитров), Лъчезар Ковачев, Сердар Юсуфов, Олег Димитров, Ерол Дост, Иван Йорданов, Андриан Димитров (85 - Стефан Методиев), Димитър Митков (46 - Мартин Милков), Денислав Александров.

Черноморец Балчик: Християн Христов, Генади Луго, Михаил Венков, Траян Траянов, Мирослав Начев, Тодор Паланков, Николай Иванов, Цветан Илиев, Юнуз Юнуз (70 - Ахмед Хасан), Владислав Мирчев (88 - Севдалин Стайков), Румен Касабов.