Мач център

СЕЗОН 2017/18, Втора лига, 22-ри кръг

Лудогорец II направи равен 2:2 с Локомотив (Горна Оряховица)

1 Април 2018

Лудогорец II и Локомотив (Горна Ораховица) не успяха да се победят, но направиха един оспорван до последната минута мач от XXII кръг в първенството на Втора професионална група.

Първият гол в мача реализираха домакините от Горна Оряховица през  първото полувреме.

Втората част на двубоя обаче бе доста по добра за  момчетата на Ради Здравков. Голът за разградчани дойде в 71-ата минута. Вратата на домакините порази  Денислав Александров. В 84-ата минута Лудогорец II имаха още един изключителен шанс за гол. При изпълнение на пряк свободен удар Светослав Ковачев едва не отнесе гредата. Второто попадение за „орлите“ дойде в 88-ата минута и отново бе дело на  Денислав Александров. Домакините също добавиха втори гол, с който се оформи равенство от 2:2.

Имахме по силно второ полувреме. Локомотив имаше добри голови положения, но в притежанието на топката през целия двубой доминираше нашия отбор. Преди мача споделих, че отиваме в Горна Оряховица за точка или три. Имахме реални шансове да се тръгнем пълния актив от точки, коментира след последния съдийски сигнал помощник-треньорът Тодор Живондов.

Лудогорец II : Васил Симеонов, Преслав Петров, Венцислав Керчев (капитан), Ивайло Климентов, Доминик Янков, Ерол Дост, , Лъчезар Ковачев, Сердар Юсуфов, Олег Димитров, Светослав Ковачев, Андриан Димитров, (Денислав Александров, Цветослав Петров, Кристиян Китов).