Стадион "Градски", Балчик

СЕЗОН 2017/18, Втора лига, 18-ти кръг

Лудогорец II с тежка загуба 0:3 в Балчик от местния Черноморец

12 Април 2018

Лудогорец II допусна тежка загуба с 0:3 в Балчик от местния Черноморец, в отложен мач от XVIII кръг на първенството във Втора професионална футболна лига.

Момчетата на Ради Здравков инкасираха три гола още през първата част. Две попадения в 10-ата и 13-ата минута отбеляза Владислав Мирчев, а третият гол вкара Васил Калоянов в 28-ата минута.

През втората част "орлите" потърсиха промяна, но пропуснаха няколко добри ситуации за попадение. Загубата е първа за тима от 4 мача.

Допуснахме много грешки в защита и това е основната причина за поражението. Не успяхме да оползотворим и създадените положения. Остава ни да анализираме пропуските в играта си и да се опитаме да не ги повтаряме, коментира след края на срещата помощник-треньорът Тодор Живондов.

ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК) - ЛУДОГОРЕЦ II  3:0

1:0 Владислав Мирчев (10')
2:0 Владислав Мирчев  (13')
3:0 Васил Калоянов (28')

Черноморец (Балчик): Кристиян Христов, Траян Траянов, Генади Луго, Мирослав Начев, Виктор Митев (82 - Валентин Веселинов), Валери Христов (60 Севдалин Стайков), Цветан Илиев, Александър Попов, Николай Иванов, Владислав Мирчев (74 - Станислав Желязков), Васил Калоянов.

Лудогорец II: Васил Симеонов, Венцислав Керчев, Преслав Петров, Денислав Александров, Олег Димитров (75 - Кристиян Китов), Светослав Ковачев, Ивайло Климентов (59 - Томас Цвятков), Ерол Дост (46 - Андриан Димитров), Сердар Юсуфов, Доминик Янков, Лъчезар Ковачев.