Стадион "Лудогорец Арена", Разград

СЕЗОН 2016/17, Втора лига, 2-ри кръг

Лудогорец II губи от Септември (София) с 1:3 в Разград

14 Август 2016

Септември (София) победи Лудогорец II с 3:1 в мач от II кръг на Втора професионална лига. Срещата се игра на стадион "Лудогорец арена" в Разград.

Още в 14-ата минута Петър Тончев откри за гостите. Малко по-късно в 27-ата минута Стоян Предев удвои резултата.

В 39-ата минута бе отсъдена дузпа в полза на гостите от Септември (София), която бе успешно изпълнена от Костадин Аджов.

През втората част Лудогорец създаде няколко добри положения, но без резултат. В продължението Цветелин Чунчуков се разписа за крайното 1:3.

В следващия кръг Лудогорец II гостува на Созопол. Срещата е на 21 август от 19:00 ч. в крайморския град.

ЛУДОГОРЕЦ II - СЕПТЕМВРИ (СОФИЯ) 1:3

0:1 Тончев (14')
0:2 Предев (27')
0:3 Аджов (д.) (40')
1:3 Чунчуков (90+1')

Лудогорец: Даниел Наумов, Кристиян Григоров, Христо Попадийн (46 - Олег Димитров), Преслав И. Петров (к), Петър Петров, Антонио Георгиев (61 - Веселин Любомиров), Кристиян Димитров, Славчо Шоколаров, Светослав Ковачев, Георги Нетов (46 - Денислав Александров), Цветелин Чунчуков

Септември: Валентин Галев, Богомил Дяков, Петър Василев, Георги Купенов, Стоян Предев, Даниел Пехливанов (61 - Божидар Кацаров), Георги Стоичков, Янко Ангелов, Иван Тилев (68 - Александър Манолов), Петър Тончев, Костадин Аджов (81 - Благой Наков)