СЕЗОН 2015/16, Б група, 27-и кръг

Лудогорец 2 победи Оборище в Панагюрище

8 Май 2016

Лудогорец 2 победи Оборище с 2:0 като гост в мач от XXVII на "Б" група .

Янаки Смирнов откри резултата в 67-ата минута . Той се разписа с глава след центриране на Александър Василев. 0:2 направи Василев в 85-ата минута след самостоятелен пробив.

Лудогорец 2 имаше превъзходство през целия мач и изпусна още няколко чисти положения.

Това е трета поредна победа за  тима на Галин Иванов и Тодор Живондов.  Преди това "орлите" надделяха над Локо ГО с 2:1 и Верея с 2:0.

ОБОРИЩЕ (ПАНАГЮРИЩЕ) - ЛУДОГОРЕЦ 2 0:2

0:1 Янаки Смирнов (67')
0:2 Александър Василев (85')

Оборище: Ивайло Яначков, Петър Петров, Мартин Димов, Христо Стамов, Ивайло Димитров, Никола Иванов, Калоян Цветков (75 - Шабан Османов), Георги Нетов, Владимир Бахъров (66 - Антонио Цанков), Маркес Елидиано, Илиян Христов (60 - Иван Колев)

Лудогорец 2: Даниел Наумов, Витиня, Тейнур Марем, Кристиян Григоров, Преслав И. Петров, Абел Анисе, Браян Ангуло, Джоди Лукоки (36 - Олег Димитров), Янаки Смирнов, Александър Василев, Цветелин Чунчуков (91 - Кристиян Китов)