Отбори

програма играчи класиране

треньори
Георги Дерменджиев
Стефан Генов
Николай Донев

Академия

Елитна група

U21

програма класиране

Веселин Бранимиров (старши треньор)
Тодор Живондов (помощник треньор)
Виктор Георгиев (треньор на вратарите)

Елитна група U17


сезон 2014/15
1 ред седнали (от ляво на дясно): Лъчезар Захариев 30.01.1998, 01.07.2014, Чавдар, Берое, Ботев (Пд), Стелиян Стоянов 18.09.1998, 01.01.2014, Добруджа, Кристиан Аначков 31.01.1998, 01.08.2012, Спартак (Пл), Атанас Карачоров 18.06.1998, 01.11.2012, Спартак (Пд), Раковски (Пд), Калоян Тодоров 22.01.1999, 01.01.2014, Черно море, Мирослав Георгиев 25.11.1998, 01.08.2013, Аристон (Русе), Веселин Отман 10.02.1998, 01.08.2013, Спартак (Пд), Раковски(Пд), Ботев(Пд), Мартин Милков 25.12.1999, 01.08.2013, Чавдар (Етрополе), Светослав Ковачев 14.03.1998, 01.08.2011, Свобода (с.Шияково), 2 ред прави (от ляво на дясно): Мехмед Мехмед 12.09.1998, 01.08.2008, Лудогорец, Иван Стоянов 07.08.1998, 01.06.2012, Доростол (СС), Али Али (домакин), Росен Иванов (треньор), Милан Чирич (треньор), Хари Казаков (треньор-вратари), Живко Станимиров 01.02.1998, 01.07.2014, Миньор (Пк), Славия (Сф), Юнуз Юнуз 31.10.1998, 01.07.2014, Черно море, 3 ред прави (от ляво на дясно): Иван Атанасов 06.08.1999, 01.08.2013, Спартак (Вн), Илия Юруков 22.09.1999, 01.07.2014, Векта (Пловдив), Роберт Владимиров - напуснал, Али Бозев 25.09.1998, 01.09.2011, Лудогорец, Иво Колев 18.05.1998, 01.06.2012, Левски (Русе), Стилиян Георгиев - напуснал, Марчело Тенев 04.01.1998, 01.08.2013, Сливен, ЦСКА, Християн Пенев 11.05.1998, 01.01.2013, Сливен, Етър, Сердар Юсуфов 02.10.1998, 01.12.2012, Светкавица, Васил Василев 14.01.1998, 01.07.2014, Литекс, Васил Симеонов 04.02.1998, 01.01.2014, Балкан (Ботевград), Чавдар (Етрополе) ×
Елитна група

U17

   Шампион на България 2013/14

Атанас Димов (старши треньор)
Георги Керкелов (помощник треньор)

Юноши младша възраст 1999


сезон 2014/15
1 ред седнали (от ляво на дясно): Денис Кадир 02.07.1999, 01.01.2014, Добруджа (Добрич), Еге Реват 13.11.1999, 01.01.2013, Доростол (Силистра), Цветослав Петров 30.05.1999, 01.07.2012, Бдин (Видин), Калоян Тодоров 22.01.1999, 01.01.2014, Черно море, Радослав Батов 24.07.1999, 01.08.2014, Спалтак (Плевен), Мартин Милков 25.12.1999, 01.08.2013, Чавдар (Етрополе), Теодор Николов 27.05.1999, 01.07.2012, Локомотив (Горна Оряховица), 2 ред прави (от ляво на дясно): Стилиян Георгиев - напуснал, Михаил Пенчев (домакин), Георги Керкелов (треньор), Ангел Караиванов (треньор), Хари Казаков (треньор-вратари), Диян Димитров (оператор), Николай Стоянов (рехабилитатор), Иван Атанасов 06.08.1999, 01.08.2013, Спартак (Варна), 3 ред прави (от ляво на дясно): Асен Георгиев 15.01.1999, 01.07.2014, ЦСКА, Илия Юруков 22.09.1999, 01.07.2014, Векта (Пловдив), Ангел Ангелов 17.11.1999, 01.07.2014, Спартак (Вн), Левски (Сф), Лъчезар Ковачев 24.03.1999, 01.07.2012, Свобода (с. Шияково), Калоян Диев 20.01.1999, 01.08.2013, Спартак (Вн), Валери Атанасов 24.01.1999, 01.08.2013, Спартак (Вн), Никола Минков 16.12.1999, 01.07.2012, Лудогорец, Любомир Караниколов 21.05.1999, 01.01.2014, Чавдар (Етрополе), Петър Йорданов 08.09.1999, 01.01.2014, Изида (Дч), Християн Антонов 22.04.1999, 01.01.2014, Чавдар (Етрополе) ×
Юноши младша възраст

1999

Ангел Караиванов (старши треньор)
Росен Маринов (помощник треньор)

Деца А 2000


сезон 2014/15
1 Ред седнали (от ляво на дясно): Мартин Колев 30.01.2000, 01.01.2014,Тунджа (Ямбол), Светослав Славчев 05.10.2000, 04.8.08.2013, Дунав (Русе), Георги Стоянов 02.07.2000, 04.08.2014, Бдин (Видин), Георги Георгиев 14.11.2000, 04.08.2013, Изида (Добрич), Евгени Димитров 08.01.2000, 04.08.2013, Изида, Николай Томов 01.03.2000, 12.08.2013, Миньор (Перник), Синан Мехмедов 19.09.2000, 01.01.2014, Спартак (Варна), Василен Марков 24.08.2000, 04.08.2013, Аристон (Русе), 2 ред прави (от ляво на дясно): Дамян Дамянов 29.06.2000, 04.08.2014, ЦСКА, Локомотив (София), Станислав Вълчев 05.02.2000, 01.01.2014, Тунджа (Ямбол), Шенер Ремзи (треньор), Хари Казаков (треньор-вратари), Радослав Комитов (треньор), Диян Димитров (оператор), Николай Стоянов (рехабилитатор), Илкер Будинов 11.08.2000, 24.08.2014, Светкавица (Търговище), Стелиан Ангелов 24.10.2000, 20.01.2014, Черноморец (Бургас), 3 ред прави (от ляво на дясно): Исмаил Исмаил 20.10.2000, 04.08.2013, Лудогорец, Кристиян Кънчев 09.02.2000, 01.09.2013, Етър (В.Търново), Димитър Митков 27.01.2000, 01.01.2014, Спартак (Варна), Атанас Атанасов 02.03.2000, 20.08.2000, Спартак (Плевен), Любомир Иванчев 20.05.2000, 04.08.2013, Спартак (Плевен), Ростислав Василев 17.04.2000, 04.08.2014, Аристон (Русе), Хюсеин Кельовлуев 11.05.2000, 04.08.2012, Лудогорец, Велислав Вълчев 30.12.2000, 01.01.2014, Вихрен (Сандански), Георги Вълчев 05.02.2000, 01.01.2014, Тунджа (Ямбол), Исмет Пачеджиев 24.01.2000, 24.08.2014, Пирин (Г.Делчев), Любослав Златков, 29.03.2000, 04.08.2014, Септември (Симитли), Пирин (Благоевград) ×
Деца

2000

Радослав Комитов (страши треньор)
Диян Ангелов (помощник треньор)

Деца Б 2001/2002


сезон 2014/15
1 ред седнали (от ляво на дясно): Георги Йорданов 19.09.2001, 12.08.2014 Академик (Свищов), Литекс, Симеон Бончев 20.10.2001, 04.08.2013, Светкавица (Търговище), Хасан Хасанов 21.08.2001, 27.08.2013, Лудогорец, Ахмед Мурад - напуснал, Мартин Алексиев 02.12.2002, 04.08.2013, ЦСКА, Валентин Томов 06.08.2002, 01.08.2014, Монтана, Барса БГ, ДИТ, Ботев Враца, Веселин Николаев 16.12.2001, 04.08.2014, Доростол (Силистра), 2 ред прави (от ляво на дясно): Георги Тодоров, 26.03.2001, 04.08.2014, Спартак (Варна), Михаил Пенчев (домакин), Хари Казаков (треньор-вратари), Диян Ангелов (треньор), Пламен Петров (треньор), Диян Димитров (оператор) Николай Стоянов (рехабилитатор), Денис Къров 11.03.2001, 04.08.2014, Лудогорец, 3 ред прави (от ляво на дясно): Георги Петракиев, 16.03.2001, 28.08.2013 Дунав (Русе) Аристон (Русе), Алекс Луканов 22.02.2002, 04.08.2014, Родопея (Смолян), Ертан Тахиров 28.07.2001, 04.08.2014 Аристон, Дунав (Русе), Антониян Харалампев 17.01.2001, 04.08.2013, Локомотив (Г.Оряховица), Владислав Найденов 29.11.2001, 04.08.2014, Ботев (Враца), Джефер Джефер, 10.07.2001, 04.08.2012, Лудогорец, Велислав Минков, 29.05.2001, 04.08.2014, Чавдар (Троян), Емре Ремзи 25.06.2001, 01.082011, Лудогорец, Мартин Русков 29.08.2001, 03.08.2014, Пирин (Г.Делчев), Али Алеков 26.02.2001, 04.08.2012, Лудогорец, Георги Чернев 05.05.2001, 04.08.2014, Загорец (Нова Загора), Берое ×
Деца

2001

Милан Чирич (старши треньор)
Шенер Ремзи (помощник треньор)

 
Генерален спонсор
Спонсори