Академия 27 Април 2024

Вторият тим на Лудогорец U14 с реми 1:1 срещу тима от Кубрат

Вторият тим на Лудогорец U14 записа реми 1:1 срещу едноменния тим от Кубрат. "Орлетата" гостуваха за шампионатната среща. Първото полувреме завърши с...

Първото полувреме завърши с гол преднина за домакините. До равенството се стигна през втората част на срещата, когато точен за отбора на Лудогорец беше Павел Владимиров.

Създадохме редица ситуации, които не съумяхме да реализираме, което оформи закономерният краен резултат, коментира старши треньорът на дубъла на Лудогорец U14 Георги Керкелов.

В следващия шампионатен мач "орлетата" ще срещнат Локомотив (Русе). Мачът е предвиден за 8 май.