Академия 22 Април 2024

Вторият тим на Лудогорец U16 отстъпи с 2:3 от Черноломец (Попово)

Вторият тим на Лудогорец U16 допусна загуба с 2:3 от Черноломец (Попово). Срещата от програмата на Междуобластна група Русе се изигра в комплекс...

Вторият тим на Лудогорец U16 допусна загуба с 2:3 от Черноломец (Попово). Срещата от програмата на Междуобластна група Русе се изигра в комплекс "Гнездо на орли".

Точен за първия гол в мача бе Денис Шишманов. Благодарение на попадението му, отбелязано с глава, Лудогорец U16 II поведе в резултата в началото на срещата. До края на редовното първо полувреме обаче гостите успяха да изравнят и така двата тима се оттеглиха на почивката с реми 1:1.

След подновяването на играта "орлетата" отново успяха да излязат напред в резултата с гол на Димитър Ганев. В оставащите минути до края на мача обаче съперниците от Черноломец бяха точни на два пъти, с което бе уформено крайното 2:3.

Играта ни не се получи на нужното ниво, продължаваме да работим върху пропуските, които да изчистим за следващите срещи, коментира старши треньорът на втория тим на Лудогорец U16 Георги Керкелов.

U13: Лудогорец II - Черноломец (Попово)