Академия 10 Март 2024

Лудогорец U13 подчини с 2:0 Приказките (Добрич)

Децата на Лудогорец U13 подчиниха с 2:0 противниците от Приказките (Добрич). "Орлетата" гостуваха за мача от X кръг на Зоналната група. Победата за...

Победата за своя тим донесе Николай Тодоров, който на два пъти се разписа във вратата на Приказките. Футболистът на Лудогорец нанесе двата точни удара през втората част на срещата. Николай Тодоров откри резултата в 40-тата минута на мача, оплитайки кълбото в мрежата на противника с удар с крак, предшестван от отлична двойна комбинация по диагонала. За крайното 2:0 отново Николай Тодоров бе точен в 50-тата минута, когато изпрати топката във вратата след удар с глава.

Момчетата играха много добре и изпълниха поставените задачи по най-добрия начин, за което ги поздравявам, коментира минути след края на срещата старши треньорът на Лудогорец U13 Емил Георгиев.