Клуб 21 Февруари 2013

Лудогорец подновява тренировки в събота

Лудогорец ще поднови тренировъчните си занимания в събота.

Лудогорец ще поднови тренировъчните си занимания в събота. Тимът се прибра от Испания рано сутринта в сряда, като футболистите получиха три дни почивка. Някои от чужденците се прибраха по родните си места, а други предпочетоха да релаксират в Разград.

До началото на пролетния дял в първенството шампионите ще се подготвят на собствената си база "Спортен център Лудогорец". Твърде вероятно е Ивайло Петев да организира още един контролен мач, който ще бъде последен преди домакинството на Черно море от XVI кръг в "А" група.

До момента "орлите" изиграха осем контроли на лагерите в Турция и Испания. В тях отборът постигна три победи и пет загуби (Шериф 3:1, Екранас 1:0, Атлетико Паранензе 2:6, Оцелул 0:1, Лех 1:2, Легия 0:1 прекратен в 79-ата минута, Локомотив Москва 1:3, Спартак Москва 2:1).