Академия 27 Май 2023

Лудогорец U16 II завърши сезона с хандбалното 10:0 над Дунав (Сливо поле)

Лудогорец U16 II разгроми с хандбалното 10:0 Дунав (Сливо поле) в последен мач от сезон 2022/2023 в зона Русе за юноши младша възраст. Разградчани...

Лудогорец U16 II разгроми с хандбалното 10:0 Дунав (Сливо поле) в последен мач от сезон 2022/2023 в зона Русе за юноши младша възраст. Разградчани останаха на трето място в крайното класиране.

Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли" и бе последна с фланелката на "орлите" за момчетата от набор 2006, които ще търсят други предизвикателства. Те бяха сменени на почивката и изпратени с шпалир, овации и много благодарности от щаба на тима.

"Ветераните" и тяхната по-млада смяна вкараха по 5 гола във всяко от двете полувремена.

Георги Богомилов направи хеттрик, по два пъти се разписаха Ерай Мехмед и Стефан Стефанов, а по едно добавиха Едиз Гюрсел, Атакан Ашкън и Йоан Узунов.

U16: Лудогорец II - Дунав (Сливо поле) 10:0