Академия 29 Април 2023

Лудогорец U13 започна с равен и победа участието си в силен турнир в Италия

Лудогорец U13 започна с равен и победа участието си в силен турнир в Италия. "Орлите" завършиха 1:1 с Тау Алтопаскио и победиха с 3:0 Сесту. В...

Лудогорец U13 започна с равен и победа участието си в силен турнир в Италия.

"Орлите" завършиха 1:1 с Тау Алтопаскио и победиха с 3:0 Сесту.

В първата среща разградчани получиха попадение в 1-та минута. В 12-та Даниел Тодоров изравни. До почивката "орлите" имаха още две добри ситуации за попадение, но ги пропуснаха. След подновяването на играта те доминираха категоично и не успяха да завършат точно поне пет изгодни положения пред вратата на съперника.

Във втория двубой първите 20 минути завършиха при нулево реми. След почивката талантите на Шампионите се разиграха и нанизаха цели три гола във вратата на съперника. Резултатът откри Крум Крумов в 30-та минута. В 34-та Денисав Димитров вкара за 2:0. Крайното 3:0 оформи Симеон Симеонов в 38-та минута.

Разградчани са в една група, осен с тези два тима, и с младите надежди на гранда Рома. Именно срещу Рома ще е последният мач на "орлетата" от груповата фаза на надпреварата.