Академия 22 Април 2023

Лудогорец U17 пречупи с 2:0 Септември (София)

Лудогорец U17 пречупи с 2:0 Септември (София) в мач от програмата на XXV в първенството на Елитната юношеска група до 17 години. Срещата се игра на...

Лудогорец U17 пречупи с 2:0 Септември  (София) в мач от програмата на XXV в първенството на Елитната юношеска група до 17 години. Срещата се игра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли”.

Резултатът откри Кристиян Николов в 38 мината. Последния пас даде Константин Димитров. Симеон Шишков удвои в 45-та минута, след като при изпълнение на непряк свободен удар получи топката и стреля неспасяемо.

След почивката „орлите” имаха изгодни ситуации за още попадения, но ги пропуснаха. Най-добрите се откриха пред Кристиян Николов, Джан Ниязи и Александър Ангелов, но и в трите случая стражът на съперника се намеси добре и спаси.

Изиграхме добър мач, в който контролирахме топката и диктувахме събитията на терена. Успяхме да създадем достатъчно добри голови ситуации, като не допуснахме нито една по-сериозна пред нашата врата, коментира след края на двубоя старши треньорът Емилиян Петров.

U17: Лудогорец - Септември (София)