Академия 21 Септември 2022

Лудогорец U14 с безкомпромисно 9:0 в баража за Купата на БФС

Лудогорец U14 разгроми с 9:0 първия си съперник в турнира за Купата на БФС - Добруджа от Добрич. Мачът от баражната фаза на надпреварата се игра на...

Лудогорец U14 разгроми с 9:0 първия си съперник в турнира за Купата на БФС - Добруджа от Добрич. Мачът от баражната фаза на надпреварата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Първото полувреме завърши при резултат 6:0. Четири попадения заби Калоян Георгиев, съответно в 2-та, 3-та, 18-та и 30-та минута. Джем Андонов в 9-та минута и Георги Петров в 35-та бяха другите голмайстори за "орлетата".

През втората част вратарят Алекс Панайотов реализира от дузпа за 7:0 в 43-та минута. Другите два гола вкара Ястиян Георгиев в 45-та и 70-та минута.

Доволни сме от старанието на всички, които взеха участие в срещата. Има още детайли за изчистване в играта ни и ще акцентираме върху това в тренировките, за да сме готови за по-сериозните изпитания, които ни предстоят, коментира старши треньорът Милен Маринов след края на двубоя.