Академия 17 Септември 2022

Лудогорец U17 със седем от седем

Лудогорец U17 записа седма поредна победа в първенството на Елитната юношеска група до 17 години. "Орлите" сломиха Спартак Плевен с 3:0, а мачът от...

Лудогорец U17 записа седма поредна победа в първенството на Елитната юношеска група до 17 години. "Орлите" сломиха Спартак (Плевен) с 3:0, а мачът от програмата на VII кръг се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". След успеха момчетата на Емилиян Петров се утвърдиха на първото място във временното класиране.

Талантите на Шампионите откриха в 10-та минута. Гола отбеляза Кристиян Николов, а асистенцията бе на Филип Гигов. В 17-та минута Християн Атанасов направи 2:0. Последния пас даде Константин Димитров. До почивката разградчани имаха още няколко добри ситуации за попадение, но ги пропуснаха. Почивката дойде при този резултат.

Крайното 3:0 оформи Кристиян Николов, който бе намерен добре от Александър Ангелов.

Стояхме по-добре от съперника и през двете полувремена. Контролирахме играта и не допуснахме напрежение пред нашата врата. Заслужена победа за нашия отбор, коментира старши треньорът Емилиян Петров след края на двубоя.

U17: Лудогорец - Спартак (Плевен)