Академия 28 Май 2022

Лудогорец U16 II разгроми с 10:1 Дунав (Сливо поле)

Лудогорец U16 II разгроми с 10:1 Дунав (Сливо поле) в мач от XX кръг на първенството за юноши младша възраст в зона Русе. Двубоят се игра на един от...

Лудогорец U16 II разгроми с 10:1 Дунав (Сливо поле) в мач от XX кръг на първенството за юноши младша възраст в зона Русе. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Срещата започна с изнедващо попадение за гостите от Сливо поле в 2-та минута. До почивката "орлите" обърнаха до 2:1, след като Ерай Мехмед бе точен в 12-та и 27-та минута.

През втората част Ерай Мехмед оформи своя хеттрик в 44-та минута.  Мартин Иванов също реализира три гола - в 47-та, 62-та и 67-та минута. По два гола вкараха Ивайло Стайков и Ибраим Емин. Първият се разписа в 55-та и 71-та минута. Централният защитник пък бе точен в 52-та и 73-та минута, като това бяха първите му попадения в първенството.

През първото полувреме заложих на експериментален състав, който можеше да се справи по-добре. През второто направихме корекции и нещата си дойдоха на мястото, коментира старши треньорът Пламен Петров след последния съдийски сигнал.

U16: Лудогорец II - Дунав (Сливо поле) 10:1