Академия 7 Май 2022

Лудогорец U14 II спечели с 3:1 срещу Локомотив (Русе)

Лудогорец U14 II победи с 3:1 Локомотив (Русе). Мачът от XVII кръг на първенството в зона Русе се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на...

Лудогорец U14 II победи с 3:1 Локомотив (Русе). Мачът от  XVII кръг на първенството в зона Русе се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Деан Ангелов откриха в 6-та минута. Гола отбеляза Йосиф Йовчев. В 17-та минута Георги Богомилов вкара за 2:0. Този резултат се запази до почивката.

След подновяането на играта гостите успяха да намалят на 2:1 в 42-та минута. В 57-та минута Йордан Иванов отново направи аванса на разградчани два гола, като това се оказа и крайният резултат в срещата.

Локомотив са добър отбор и успяха на моменти да ни затруднят. Ние обаче бяхме по-силният тим на терена и заслужено спечелихме срещата, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Деан Ангелов.

U14: Лудогорец II - Локомотив (Русе) 3:1