Академия 26 Март 2022

Лудогорец III победи с 1:0 в Балчик

Лудогорец III победи с 1:0 в Балчик местния Черноморец в мач от XVIII кръг на първенството в Североизточната трета лига. На тежкия терен на стадиона...

На тежкия терен на стадиона в Балчик двата отбора изиграха здрав двубой, с битка и много единоборства. Головите ситуации обаче липсваха. Нулевото равенство се задържа до 81-та минута, когато Тончо Георгиев отбеляза за крайното 1:0. Осем минути по-късно голмайсторът и футболист на съперника бяха отстранени от игра с директни червени картони заради спречкване при спряна игра.

Условията не позволиха да се играе много футбол. Поздравления за момчетата, че приеха битката, не отстъпиха и в крайна сметка взеха трите точки, коментира след края на срещата старши треньорът Захари Сираков.