Академия 13 Март 2022

Лудогорец U17 се наложи с 2:0 над Спартак (Варна)

Лудогорец U17 се наложи с 2:0 над връстниците си от Спартак (Варна) в мач от XVIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Двата...

Лудогорец U17 се наложи с 2:0 над връстниците си от Спартак (Варна) в мач от XVIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Двата отбора играха на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Първото полувреме на срещата завърши при нулево равенство.

След почивката възпитаниците на Емил Георгиев решиха в своя полза двубоя в рамките на 5 минути. В 51-та Петър Петров бе намерен добре от Станислав Вълчев и откри резултата. В 56-та минута отново Петър Петров бе точен за крайното 2:0. Асистенцията бе на централния защитник Румен Павлов.

Доволен съм от старанието и постигната победа. През първото полувреме бяхме пренапрегнати и играта ни не вървеше. През второто подобрихме представянето си и закономерно стигнахме да успеха, коментира след края на мача старши треньорът Емил Георгиев.

U17: Лудогорец - Спартак (Варна) 2:0