Академия 26 Февруари 2022

Лудогорец U14 спечели с отличен контролата с Локомотив (Горна Оряховица) U15

Лудогорец U14 спечели с отличен 6:0 контролната среща с Локомотив (Горна Оряховица) U15. Двубоят се игра в Долна Оряховица. Момчетата на Росен...

Момчетата на Росен Маринов откриха в 5-та минута. Точен бе Николай Николов, който завърши хубава атака на Максим Маринов по фланга. В 16-та минута Стоян Христов бе съборен в наказателното поле на съперника и главният съдия свири дузпа. Минута по-късно Максим Минков реализира от бялата точка за 2:0. При този резултат завърши първото полувреме.

След почивката Илиян Гатински оформи класиката в 41-та минута. Шест минути по-късно Димитър Ганев направи 4:0. Максим Минков отбеляза втория си гол в мача в 54-та минута за 5:0. Крайният резултат оформи Димитър Ганев, за когото попадението също бе второ в срещата.

Доволен съм от представянето днес. Владеехме добре топката и контролирахме мача. Има обаче детайли, които трябва да изчистваме и подобряваме в тренировките, коментира старши треньорът Росен Маринов след последния съдийски сигнал.