Академия 5 Февруари 2022

Лудогорец U17 би с 1:0 Спартак (Плевен) U19

Лудогорец U17 победи с 1:0 Спартак (Плевен) U19. Проверката се игра на терен в Национална спортна база "Спорт палас" във Варна. Първата добра...

Първата добра ситуация за попадение се откри пред разградчани в 14-та минута. Емил Панов бе изведен сам срещу вратаря на съперника и се опита да го прехвърли, но стражът успя да докосне топката и да я отклони. В 26-та минута при подобно положение Димитър Филипов излъга играча под рамката и насочи топката в мрежата за 1:0. Малко по-късно от непосредствена близост Филипов не успя да порази целта.

През втората част головите ситуации липсваха и закономерно резултатът се запази до края на двубоя.

Получи се добър и динамичен мач, с много борба и здрави единоборства. опитвахме се да контролираме напълно мача и да диктуваме темпото. До голяма степен успяхме да го направим. Видях и слабости в представянето ни, върху които ще работим на тренировките, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Емил Георгиев.