Академия 5 Февруари 2022

Лудогорец U16 отстъпи на Локомотив (Горна Оряховица) в контрола

Лудогорец U16 отстъпи с 1:2 на Локомотив (Горна Оряховица) в контрола, играна на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Състезателите на...

Лудогорец U16 отстъпи с 1:2 на Локомотив (Горна Оряховица) в контрола, играна на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Състезателите на съперника бяха от възрастовата формация U19.

През първото полувреме гостите поведоха с 0:1, след лошо върната топка към вратата на "орлите".

Лудогорец U16 изравни в 66-та минута чрез Мартин Станчев. Малко преди края на редовното време Локомотив (Горна Оряховица) отбеляза победното си второ попадение от дузпа.

Не съм доволен от показаното. Бяхме много далеч от нашето ниво. Отстъпвахме в единоборствата, като може би и натрупаната умора оказа своето влияние, коментира след края на двубоя старши треньорът Емилиян Петров.

U16: Лудогорец - Локомотив (ГО)