Академия 4 Февруари 2022

Лудогорец III започна с победа лагера в Хисаря

Лудогорец III започна с победа с 3:1 над Родопи (Смолян) подготвителния си лагер в Хисаря. Разградчани откриха резултата в 10-та минута. Голът отбеляза...

Лудогорец III започна с победа с 3:1 над Родопи (Смолян) подготвителния си лагер в Хисаря.

Разградчани откриха резултата в 10-та минута. Голът отбеляза Димитър Иванов, а асистенцията бе на Зафер Инан. Девет минути по-късно Димитър Господинов удвои, след като изпълни перфектно пряк свободен удар. При този резултат дойде краят на първата част.

Родопи успя да намали в 65-та минута, след две напречни греди и разбъркване в наказателното поле на "орлите". В 83-та минута Николай Тодоров се разписа за 3:1. Последният пас даде Радослав Захариев, пробил мощно по десния фланг.

Не бяхме играли мач цяла седмица и момчетата бяха зажаднели за футбол. Всички много се стараха, вложиха много спортна агресия и се представиха на ниво, коментира водилият отбора в тази среща помощник-треньор Илиян Дамянов.