Академия 25 Октомври 2012

Старшата на Лудогорец победи Шумен

Старшата възръст на Лудогорец, набор 1995 г., постигна минимална победа над съседите от Шумен с 1:0. Двубоят бе от първенството на зона Варна.

Старшата възръст на Лудогорец, набор 1995 г., постигна минимална победа над съседите от Шумен с 1:0. Двубоят бе от първенството на зона Варна. Христо Станчев заби единствения гол в 13-ата минута. "Орлите" имаха превъзходство през целия двубой, като пропуснаха на два пъти да стигнат до второ попадение. "Доволен съм от играта и резултата. През всичките 90 минути контролирахме събитията на терена", коментира треньорът Росен Маринов.

След успеха Лудогорец е на трето място в класирането след Черно море и Шумен, за когото загубата от Лудогорец бе първа в настоящото първенство.Треньорът Маринов и талантите от школата посветиха успеха на президента на клуба Александър Александров, който стана баща на момче.

Съставът на Лудогорец: Господинов, Йорданов, Марем, Маринчев, Янчев, А. Иванов, Христов, Хюсеинов, Йовев, Кула, Станчев (Деянов, Али, Салимов)