Академия 24 Ноември 2021

Лудогорец U19 спечели с 2:0 гостуването си на Светкавица

Лудогорец U19 спечели с 2:0 гостуването си на Светкавица в Търговище за отложения мач от I кръг в зона Варна. Момчетата на Илиян Дамянов откриха...

Лудогорец U19 спечели с 2:0 гостуването си на Светкавица в Търговище за отложения мач от I кръг на първенството в зона Варна.

Момчетата на Илиян Дамянов откриха резултата в 24-та минута. Гола отбеляза привлечения през лятото точно от Светкавица Зафер Инан. Асистенцията бе на Христо Георгиев. Крайното 2:0 оформи Димитър Иванов, а последният пас бе на Борислав Рупанов.

Срещата се игра на доста тежък терен, което не даде възможност и на двата отбора да покажат най-доброто, на което са способни. Доволен съм от представянето на момчетата. Те контролираха събитията на терена, не допуснаха опасности пред нашата врата и още през първото полувреме решиха двубоя, коментира след края на срещата старши треньорът Илиян Дамянов.