Академия 23 Октомври 2021

Лудогорец U13 разгроми Черно море II с 5:0

Лудогорец U13 победи с категоричното 5:0 връстниците си от Черно море II. Момчетата на Милен Маринов гостуваха за мача от VII кръг на първенството в...

Лудогорец U13 победи с категоричното 5:0 връстниците си от Черно море II. Момчетата на Милен Маринов гостуваха за мача от VII кръг на първенството в зона Варна.

"Орлите"  открих в 6-та минута чрез Павлин Люцканов. Головия пас даде Стелиян Белчев. Отново Павлин Люцканов бе точен за 2:0 в 13-та минута, след като засече пас от фланга на Алберен Белберов. В 20-та минута Стелиян Белчев направи 3:0, след като бе изведен отлично зад гърба на защитата от Емил Йорданов. В 24-та минута стражът на съперника успя да спаси удар на Емил Йорданов, но Стелиян Белчев стигна първи до топката и отбеляза за 4:0. Почивката дойде при този резултат.

През втората част падна само един гол. В 41-та минута Емил Йорданов отне една топка при висока преса, напредна и прати топката в близкия ъгъл за крайното 5:0.

Тотално владеехме инициативата и контролирахме събитията на терена. Не допуснахме нито една голова ситуация пред нашата врата, а създадохме положения за поне още няколко гола. Доволен съм от представянето ни в срещата, коментира старши треньорът Милен Маринов след края на двубоя.