Академия 2 Октомври 2021

Лудогорец U13 с класическа победа над Добруджа

Лудогорец U13 постигна класическа победа с 3:0 над Добруджа. Мачът от IV кръг на първенството в зона Варна се игра в Добрич. Павлин Люцканов откри в...

Павлин Люцканов откри в 15-та минута, след хубав извеждащ пас на Васил Саватинов. Десет минути по-късно Емил Йорданов реализира от пряк свободен удар за 2:0. При този резултат завърши първото полувреме.

В 42-та минута Даниел Емилов вкара за 3:0, след асистенция на Емил Йорданов.

Доминирахме през цялото време на двубоя, контролирахме топката и не допуснахме сериозни опасности пред нашата врата. Момчетата се стараха и изпълниха поставените тактически задачи, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Милен Маринов.