Академия 26 Септември 2021

Лудогорец U17 направи 1:1 със Септември (София)

Лудогорец U17 направи равенство 1:1 със Септември (София) в мач от VI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Срещата се игра на...

Лудогорец U17 направи равенство 1:1 със Септември (София) в мач от VI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Двата отбора направиха здрав и оспорван мач с малко ситуации за гол. Закономерно първото полувреме завърши без попадения.

Гостите поведоха в 48-та минута. Още в следващата минута "орлите" бяха близко до изравняване, но никой не успя да засече една топка, преминала на сантиметри успоредно на голлинията. В 79-та минута Димитър Филипов бе повален в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа. Минута по-късно Георги Караиванов бе точен от бялата точка за крайното 1:1.

Получи се двуостър мач, в който всеки се стремеше да се възползва от грешките на съперника. Септември игра с много агресия, на която ние се противопоставихме добре в големи периоди от мача. Имаме забележки към отбора отностно притежанието и контрола на топката, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Христо Господинов.