Академия 19 Май 2021

Лудогорец U13 победи с 1:0 Черно море

Лудогорец U13 победи с 1:0 връстниците си от Черно море в последен мач за сезона в първенството на зона Варна. Двубоят се игра на един от терените в...

Лудогорец U13 победи с 1:0 връстниците си от Черно море в последен мач за сезона в първенството на зона Варна. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

След равностойно първо полувреме двата тима се оттеглиха за почивка при нулево равенство.

През второто разградчани бяха по-добрият отбор на терена и в 53-та минута Максим Минков отбеляза за 1:0. В оставащите 7 минути до края на редовното време талантите на "орлите" създадоха още две добри ситуации за гол, но нямаха шанс да отбележат.

Доволен съм от показаното, не само в този мач, но и през целия сезон. Момчетата демонстрираха желание, старание и пълно себераздаване. Този отбор бе селектиран през август миналата година. За краткото време, в което сме заедно, свършихме много. Предстои да работим още повече, за да се развиваме, като играчи и отбор, коментира старши треньорът Росен Маринов след края на срещата.

U13: Лудогорец - Черно море 1:0