Академия 11 Април 2021

Лудогорец III разби Интер с 10:0

Лудогорец III разгроми с 10:0 Интер Добрич. Мачът 22 кръг на първенството в Североизточна трета лига се игра на стадион "Гнездо на орли". Отличи се...

Лудогорец III разгроми с 10:0 Интер (Добрич). Мачът  от XXII кръг на първенството в Североизточна Трета лига се игра на стадион "Гнездо на орли". Отличи се Станислав Вълчев, който отбеляза четири гола.

През първото полувреме разградчани стигнаха до класическа преднина. Калоян Сомов се разписа в 13-та и 45-та минута, а Божидар Владимиров бе точен в 42-та минута.

След почивката Станислав Вълчев вкара три пъти поред. Той отбеляза в 56-та, 62-та и 64-та минута и доведе резултата до 6:0. Божидар Владимиров реализира второто си попадение в 68-та, а в 72-та се разписа Каел Димитров. В 74-та минута Станислав Вълчев вкара четвъртия си гол за 9:0. Крайният резултат оформи Даниел-Виктор Кънчев в 76-та минута.

След такъв резултат няма какво толкова да се коментира. Момчетата се постараха и играха добре. Ще е грешка обаче да си правим прибързани изводи от този мач. Има още много върху какво да работим, коментира след края на срещата старши треньорът Захари Сираков.