Академия 2 Април 2021

Лудогорец U16 би с 6:1 Шумен в контрола

Лудогорец U16 победи в контролен мач Шумен с 6:1. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Съперникът излезе с формацията си...

Лудогорец U16 победи в контролен мач Шумен с 6:1. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Съперникът излезе с формацията си от възрастова група U17.

През първото полувреме момчетата на Емил Георгиев поведоха с 3:0, след попадения на двамата братя близнаци Никола и Давид Георгиев, като Никола бе точен два пъти.

През второто полувреме се разписаха Стивън Вълчев, Алекс Минев и Кристиян Иванов. Последният вкара красиво от пряк свободен удар. Гостите отбелязаха почетното си попадение в края на срещата, при резултат 6:0.

Дадох възможност на всички момчета да играят и съм доволен от това, което показаха, коментира след края на двубоя старши треньорът Емил Георгиев.