Академия 19 Март 2021

Лудогорец U17 победи с 2:0 Сокол в Марково

Лудогорец U17 победи с 2:0 Сокол в Марково в мач от XVIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Момчетата на Христо Господинов...

Момчетата на Христо Господинов откриха в 30-та минута на двубоя. Тончо Георгиев бе изведен зад защитата и прати топката в далечния ъгъл. Двата отбора се оттеглиха за почивка при този резултат.

Преднината от един гол се запази до 84-та минута на срещата. Тогава Георги Караиванов бе повален в наказателното поле. Минута по-късно Тончо Георгиев не сбърка от бялата точка за крайното 2:0.

Трябваше далеч по-рано да затворим мача. Положителното е, че не позволихме на съперника да застраши нашата врата нито веднъж, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Христо Господинов.