Академия 20 Февруари 2021

Лудогорец III направи 1:1 в Балчик с местния Черноморец

Лудогорец III завърши 1:1 при гостуването си на Черноморец в Балчик за отложен от есенния полусезон мач от първенството на Североизточна Трета лига....

През първото полувреме момчетата на Захари Сираков бяха по-активният отбор на терена. Те контролираха събитията на терена и създадоха няколко добри ситуации, но без да успеят да отбележат гол. Почивката дойде при нулево равенство.

В 47-та минута разградчани откриха резултата. Георги Николов открадна една топка от бранител, напредна и отбеляза. Дванайсет минути по-късно Черноморец изравни. Този резултат се запази до последния съдийски сигнал, а двата тима взеха по точка от срещата.

Доволен съм от играта ни през първото полувреме. Показахме добри неща и имахме своите шансове. През второто не бяхме на същото ниво. Нямахме и положения, защото все не се намираше кой да нанесе завършващия удар, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.