Академия 2 Февруари 2021

Лудогорец U19 с класика срещу Родопа (Смолян)

Лудогорец U19 постигна четвърта поредна победа в контролите под ръководството на Захари Сираков. Талантите на "орлите" победиха с класическото 3:0...

Лудогорец U19 постигна четвърта поредна победа в контролите под ръководството на Захари Сираков. Талантите на "орлите" победиха с класическото 3:0 състезаващия се в Трета лига състав на Родопа (Смолян). Мачът се игра на Градския стадион в Хисаря.

Първото полувреме завърши без голове, въпреки че разградчани имаха своите шансове да отбележат.

През второто превъзходството им закономерно доведе до категоричния резултат. Георги Недков откри в 50-та минута, след асистенция на Димитър Господинов. В 62-та минута отново Димитър Господинов даде последния пас, а голът отбеляза Калоян Симеонов. В 69-та минута Димитър Господинов също се разписа, а извеждащото подаване бе на Алекс Маринов.

Доволен съм от победата и от начина, по който я постигнахме. В края на лагера сме и се усеща умора. Въпреки това момчетата показаха характер, създадоха доста ситуации и отбелязаха 3 гола, коментира след края на срещата старши треньорът Захари Сираков.