Академия 26 Януари 2021

Лудогорец U19 би с 3:1 Атлетик (Куклен) в дебюта на Сираков

Лудогорец U19 спечели с 3:1 първата си контрола от зимната подготовка срещу състезаващия се в Трета лига състав на Атлетик (Куклен). Мачът бе...

Лудогорец U19 спечели с 3:1 първата си контрола от зимната подготовка срещу състезаващия се в Трета лига състав на Атлетик (Куклен). Мачът бе неофициален дебют за старши треньора Захари Сираков. "Орлите" се готвят в Хисаря и срещата се игра на Градския стадион там.

Разградчани откриха в 6-та минута с гол на Хидает Хюсеин. В 35-та минута Атлетик изравни. Първата част завърши при този резултат.

През втората Калоян Симеонов отбеляза два гола в 75-та и 83-та минута за крайното 3:1.

Момчетата се стараха много и съм доволен от представянето им. Лошото време не ни позволи да покажем най-доброто, на което сме способни, коментира след края на мача старши треньорът Захари Сираков.