Репортаж 7 Декември 2020

Прекратиха Лудогорец II - Нефтохимик при 2:0

При резултат 2:0 за Лудогорец II бе прекратен мачът на "орлите" с Нефтохимик (Бургас). Мачът от XVI кръг на първенството във Втора лига започна в 14...

При резултат 2:0 за Лудогорец II бе прекратен мачът на "орлите" с Нефтохимик (Бургас). Двубоят от  XVI кръг на първенството във Втора лига започна в 14 часа на стадион "Гнездо на орли". Гостите стартираха със състав от 7 играчи, какъвто според правилника е минимумът, за да се проведе една футболна среща. Разградчани поведоха в 5-та минута с гол на Ерол Дост. В 6-та минута Георги Чукалов направи 2:0. Две минути по-късно Генчо Далев от Нефтохимик получи контузия и след като стана ясно, че няма да може да продължи, мачът бе прекратен в 10-та минута.