Академия 8 Ноември 2020

Лудогорец U15 разби Берое с 5:1

Лудогорец U15 разби с 5:1 Берое Стара Загора. Мачът от XV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра на един от терените в...

Лудогорец U15 разби с 5:1 Берое Стара Загора. Мачът от XV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Емилиян Петров откриха резултата в 13-та минута. Точен беше Мирон Асенов. Пет минути по-късно бе отсъдена дузпа в полза на разградчани, но Константин Димитров я пропусна. В 21-та минута Ивайло Петров бе най-съобразителен и след разбъркване в наказателното поле на Берое вкара за 2:0. Десет минути след това Филип Гигов направи 3:0 и "орлите" се оттеглиха за почивка с класическа преднина.

В 42-та минута Джанер Садетинов асистира на Мирон Асенов за 4:0. В 46-та минута Мартин Йорданов вкара петия гол за домакините, след хубав пас на Мирон Асенов. Пет минути по-късно гостите отбелязаха от дузпа за крайното 5:1.

Изиграхме добър мач. Резултатът е изразителен и играта бе на ниво. Забелязват се обаче грешки при изнасянето на топката, които трябва по-бързо да отстраним, заяви след последния съдийски сигнал Емилиян Петров.