Академия 1 Ноември 2020

Лудогорец U17 обърна Черно море във Варна

Лудогорец U17 победи с 3:1 Черно море във Варна, в мач от XIV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. "Орлите" направиха пълен...

Лудогорец U17 победи с 3:1 Черно море във Варна, в мач от XIV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. "Орлите" направиха пълен обрат, след като  "моряците" бяха открили резултата в 15-та минута.

Домакините поведоха от дузпа. "Орлите" стигнаха до изравняване в 39-та минута. Радослав Захариев центрира прострелно в наказателното поле и играч на Черно море си вкара автогол. Първата част завърши при този резултат.

В 61-та минута Димитър Иванов бе точен за 2:1. Крайното 3:1 оформи Тончо Георгиев в 70-та минута на срещата.

Изиграхме силен мач. Въпреки ранния гол в нашата врата, не се предадохме. Надиграхме съперника и наложихме волята си. Можеше да вкараме още голове, но пропуснахме поне четири добри ситуации, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Христо Господинов.