Академия 1 Февруари 2020

Лудогорец U15 направи 2:2 със Стяуа в Букурещ

Лудогорец U15 направи 2:2 в контрола с връстниците си от Стяуа, играна в Букурещ.

Лудогорец  U15 направи 2:2 в контрола с връстниците си от Стяуа, играна в Букурещ.

Момчетата на Емил Георгиев откриха резултата в 21-та минута, а голът отбеляза Васил Тошев. До края на първата част разградчани имаха и други добри ситуации, но не успяха да ги реализират.

През втората част Стяуа успя да изравни в 59-та минута, а след това поведе с 1:2 в 82-та оминута т дузпа. "Орлите" възстановиха равенството в 86-та минута чрез влезлия като смяна Николас Енев.

Доволен съм от сериозния подход и мотивацията, които демонстрираха момчетата. Можеше и да победим, но нямахме шанс пред гола. Като цяло хубава и полезна контрола, коментира след последния съдийски сигнал Емил Георгиев.

Срещу Стяуа (Букурещ) Лудогорец U15 игра в състав: Омут Хабил, Емил Панов, Александър Георгиев, Георги Михайлов, Кристиян Иванов, Петър Атанасов, Радослав Мутафов, Костадин Белалиев, Петър Кирев, Васил Тошев, Стивън Вълчев  (Александър Александров, Костадин Стоянов, Христо Русев, Янаки Костов, Давид Георгиев, Никола Георгиев, Кристиян Тодоров, Денис Кехайов, Николас Енев).